Team BaS

 

Als team staan wij voor plezier, veiligheid en gezondheid voor iedereen.
Dit betekent dat wij geloven in persoonlijk contact, advies op maat en ondersteuning. Dit bieden wij in het keuzeproces en tijdens het gebruik van een meetinstrument, zodat iedereen met plezier en gemak de juiste meetapparatuur kan inzetten. 

Service en kennisdeling staan bij ons hoog in het vaandel. Vragen, meer informatie nodig of benieuwd naar onze arbo veiligheidsmeters? Bel of mail ons dan direct voor meer informatie. Onze specialisten staan u graag te woord! 

 


Sebastiaan Kruger

Sebastiaan Kruger
Directeur 

|M +31 620811866
|E
 sebastiaan@basystemen.nl

 
Khoa Nguyen Henrick van Niekerk

Khoa Nguyen
Accountmanager

|M +31 627291676
|E Khoa@basystemen.nl

Ivar Bos
Accountmanager

|M +31 646322464
|E Ivar@basystemen.nl

Leonie Schaafsma Marieke Ronda

Leonie Schaafsma
Accountmanager

|M +31 642651783
|E leonie@basystemen.nl

Marieke Ronda
Verkoop binnendienst

|E marieke@basystemen.nl

Sabine van Haastert

Sabine van Haastert
Financiële administratie, HR en inkoop

|E sabine@basystemen.nl

 



Erik Heerlijn
Jelle van der Wijk

Eric Heerlijn
Technische dienst

|E eric@basystemen.nl

Sietse Hanskamp
Sietse Hanskamp
Technische dienst

|E sietse@basystemen.nl

Mike Drenth
Technische dienst

 |E mike@basystemen.nl

Ronald Oosterhof
Jur Kruger

Ronald Oosterhof
Magazijnmedewerker

|E ronald@basystemen.nl

Jur Kruger
Vliegende Keep


o.a. leverancier vanWij zijn leverancier van de volgende bedrijven

Betere Arbo Meetsystemen

powered by musthave